.

=- Firma Profili -=

.

.

CHROME MAKİNA; Konya'da parça yıkama makinalarının imalat, satış ve montajı alanında faaliyet göstermektedir.

Özellikle otomotiv ve makina sektörünün önemli ihtiyacı konumunda olan, parça yıkama makinaları büyük bir boşluğu doldurmuştur.

Firmamız;

Geçen zaman içinde pek çok firmaya parça yıkama makinalarının teslimatını gerçekleştirmiştir. Amacımız; Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarmaktır.

Parça yıkama makinası içerisine konulan parçalar yıkama sepeti vasıtası ile kendi ekseninde döndürülürken, basınçlı deterjanlı sıcak su püskürtülür. Basınç, sıcaklık ve kimyasal etki sayesinde parça üzerindeki tüm yağ ve kir temizlenir. Makinada yıkaması yapılan parçalar tertemiz olarak çıkar.

Yıkama işlemi kapalı kabin içinde el değmeden otomatik olarak yapılır. Pompa vasıtasıyla alkali yapıdaki kimyasal su, kirli parçanın her noktasına nozullar vasıtasıyla temas eder.

farklı kapasitelere sahip parça yıkama makinaları; Ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de gönderilmektedir.

Konya parça yıkama makinası imalatı, döner sepetli parça yıkama makinası, oto parça yıkama makinası, yağlı parça yıkama makinası, sepetli parça yıkama makinası, endüstriyel parça yıkama makinası, parça yıkama makinası fiyatları, sanayi tip parça yıkama makinası, motor parça yıkama makinası, rektefiye parça yıkama makinası, sepetli parça yıkama makinası